Kamera ip dahua 8mpx ipc-hdw2849tm-s-il-0280b-black
kamera ip dahua 8mpx ipc-hdw2849tm-s-il-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-BLACK
Kod kreskowy: 6923172578655
Opis
Kamera ip dahua 8mpx ipc-HDW2849TM-s-il-0280B-black
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2.7" 8MP progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 3840x2160 @ 20kl/s
- Kompresja: h.265+/ h.265/ h.264+/ mjpeg
- Ilość pikseli: 8Mpx
- Obiektyw: 2.8mm
- Oświetlacz:1 dioda ir led (zasięg 30m)
- 1 dioda led światła białego (zasięg 30m)
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 256GB
- Funkcje ai: ochrona perymetryczna, smd+ (klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd, filtr alarmów)
- Wbudowany mikrofon
- Obudowa: Metalowy korpus kopułki, klasa szczelności (IP67)
- Zasilanie: 12V dc lub poe 48V (802.3af)
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8 mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 × 2160 (3840 × 2160); 3072 × 2048 (3072 × 2048); 3072 × 1728 (3072 × 1728); 2880 × 1620 (2880 × 1620); 2688 × 1520 (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536); 2304 ×1296 (2304 × 1296); |
| 1080p (1920 × 1080); | |
| 1.3M (1280 ×960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga(640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 111 ° (dane producenta) |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 30 m |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Czułość: | 0.002 lux / F1.0 (kolor) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 56 db |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 3840 × 2160 @(1–20 fps |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; qos; upnp; ntp; multicast; icmp; igmp; nfs; pppoe; boujour |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | Profile s/profile g/profile t |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Analiza ivs : wtargnięcie, przekroczenie linii - klasyfikacja ludzi i pojazdów sabotaż wideo | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 330 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 2.6 w @ 12 v dc |
| ≤ 3.3 w @ poe | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Obudowa: | Dome - metal + plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.48 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 100 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.