Kamera ip bcs view bcs-v-tip16fsr3l3(2)
kamera ip bcs view bcs-v-tip16fsr3l3(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP16FSR3L3(2)
Kod kreskowy: 5904890712560
Opis
Kamera ip bcs view bcs-v-TIP16FSR3L3(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.4" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- Wdr 120dB
- Ir 30m, whitelight 30m
- Wbudowany mikrofon
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP16FSR3L3(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.4'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3200 (h) × 1800 (v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 105° |
| V: 55° | |
| D: 127° | |
| Dori | Wykrycie: 76 m |
| Obserwacja: 30 m | |
| Rozpoznanie: 15 m | |
| Identyfikacja: 7 m | |
| Czułość kamery | 0.005 lux (F1.6, agc) |
| 0 lux (b/w, ir) | |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual |
| 1/3~1/100000 s | |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M (3200×1800) / 4M (2688×1520) / 2M (1920×1080) / 720P (1280×720) / vga (640×480) / 360P (640×360) |
| Strumień główny | 3200×1800@20fps |
| 2688×1520@20fps | |
| 1920×1080@20fps | |
| 1280×720@20fps | |
| Strumień drugi | 1280×720@20fps |
| 640×480@20fps | |
| 640×360@20fps | |
| Bitrate | 32 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.5 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 0.28 kg |
| Waga | 0.34 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.