Kamera ip bcs view bcs-v-eip44vsr3(2)
kamera ip bcs view bcs-v-eip44vsr3(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-EIP44VSR3(2)
Kod kreskowy: 5904890712577
Opis
Kamera ip bcs view bcs-v-EIP44VSR3(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- Wdr 120dB
- Ir 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-EIP44VSR3(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h) × 1440(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Stały |
| Zoom optyczny | 4× |
| Kąt widzenia | H: 95.9° ~ 29.2° / v: 50.6° ~ 16.4° / d: 114.7° ~ 33.3° |
| Czułość kamery | 0.005Lux (F1.6, agc), 0Lux (b/w, ir) |
| Balans bieli | Auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual: 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M (2560×1440), 2M (1920×1080), 720P (1280×720), vga (640×480), 360P (640×360) |
| Strumień główny | 2560×1440@20fps, 1920×1080@25fps, 1280×720@25fps |
| Strumień drugi | 1280×720@25fps, 640×480@25fps, 640×360@25fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 8 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir |
| Zasięg oświetlacza | 30 m |
| Przechowywanie | Ftp |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø129.4 × 116.4 mm |
| Waga | 0.6 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.