Kamera ip bcs view bcs-v-eip24fsr3-ai2(2)
kamera ip bcs view bcs-v-eip24fsr3-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-EIP24FSR3-Ai2(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs view bcs-v-EIP24FSR3-Ai2(2)
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP16FSR3L3(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.4'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3200(h)×1800(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 105° / v: 55° / d: 127° |
| Dori | Detect 76 m / observe 30 m / recognize 15 m / identify 7 m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6, agc), 0Lux(b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M(3200×1800) / 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / vga(640×480) / 360P(640×360) |
| Strumień główny | 3200×1800@20fps / 2688×1520@20fps / 1920×1080@20fps / 1280×720@20fps |
| Strumień drugi | 1280×720@20fps / 640×480@20fps / 640×360@20fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30 m |
| Zasięg whitelight | 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711ulaw / g.711alaw / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / aac |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Bezpieczeństwo | Digest authentication, login auth/account lockout, ip address filtering |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.5 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 0.28 kg |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja ruchu z rozpoznawaniem: osoba / pojazd mechaniczny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.