Kamera ip bcs ultra bcs-u-tip65vsr4
kamera ip bcs ultra bcs-u-tip65vsr4, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-U-TIP65VSR4
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs ultra bcs-u-TIP65VSR4
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Zgodność z ndaa
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 3~13.5mm
- WDR120dB
- Ir 40m
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP67, IK10
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-u-TIP65VSR4 |
| Linia produktowa | Bcs ultra |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2592(h)×1944(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 3~13.5 mm |
| Apertura | F1.4~3.2 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4.5× |
| Kąt widzenia | 4:3 h: 31°~91° v: 23°~66° d: 38°~120° 16:9 h: 31°~91° v: 17°~49° d: 35°~107° |
| Czułość kamery | 0.15Lux(F2.0) 0Lux(ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/30~1/10000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Obrót obrazu | Mirror, flip |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 2592×1944 / 2592×1456 / 1920×1440 / 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 / 640×360 |
| Strumień główny | 2592×1944@30fps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 40m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | Adpcm 16K / g.726 / g.711u / g.711a |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif |
| Protokoły | IPv4, IPv6, rtp, rtsp, tcp, http, udp, https, ftp, sntp, smtp, upnp, SNMPv2 |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 13.2W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Wbudowana grzałka | Tak |
| Warunki pracy | -40°c~+55°c max 90% rh |
| Wymiary | 80×75×237mm |
| Waga | 1 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.