Kamera ip bcs point bcs-p-tip28fsr4l4-ai2-g
kamera ip bcs point bcs-p-tip28fsr4l4-ai2-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2-G
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs point bcs-p-TIP28FSR4L4-Ai2-g
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP28FSR4L4-Ai2-g |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 98.7° v: 53.6° d: 113.4° |
| Dori | Detect 84m / observe 33.6m / recognize 16.8m / identify 8.4m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.4,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 130dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(130dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 5M(3072×1728) / 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160@30fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 40m |
| Zasięg whitelight | 40m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas(nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, dns, ddns, ntp, upnp, http, 802.1x, snmp, qos, ssl/tls, ssh, https, smtp |
| Bezpieczeństwo | Watermark, ip address filtering, access policy, arp protection, rtsp authentication, user authentication, http authentication |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 11W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 192×75×74mm |
| Waga | 0.41kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Inteligentna detekcja ruchu z rozpoznawaniem człowiek/pojazd |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.