Kamera ip bcs point bcs-p-tip26fcl3-ai1
kamera ip bcs point bcs-p-tip26fcl3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP26FCL3-Ai1
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs point bcs-p-TIP26FCL3-Ai1
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP26FCL3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3072(h)×2048(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus / iris | Stały / stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110.4°, v: 60.5°, d: 115.2° |
| Dori | Detect 43m / observe 17m / recognize 9m / identify 4m |
| Czułość kamery | 0.0003Lux(F1.0,agc) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M / 4M / 3M / 2M / 720P / D1 / 640×360 / 2CIF / cif |
| Strumień główny | Do 3072×2048@25fps |
| Strumień drugi | Do 1280×720@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Rodzaj oświetlacza | Whitelight |
| Zasięg whitelight | 30m |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager, mobile app |
| Detekcja ruchu / maski prywatności | 45751 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, tcp/ip, rtsp, http(s), snmp, rtmp, itp. |
| Bezpieczeństwo | Hasła, https, tls 1.2, itp. |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 2.8W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary / waga | 206×73×73mm / 0.48kg |
| Ai - funkcje | Inteligentna analiza obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie / przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi – redukcja fałszywych alarmów |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.