Kamera ip bcs point bcs-p-sip2425sr10-ai2
kamera ip bcs point bcs-p-sip2425sr10-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-SIP2425SR10-AI2
Kod kreskowy: 5904890702486
Opis
Kamera ip bcs point bcs-p-SIP2425SR10-AI2
Najważniejsze cechy
Kamera ip obrotowa ptz 4Mpx. Przetwornik 1/2.8" starlight z obiektywem motozoom 4.8~120mm i przybliżeniem 25×.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia: | Bcs-p-SIP2425SR10-Ai2 |
| Linia produktowa: | Bcs point |
| Ndaa: | National defense authorization act |
| Typ kamery: | Ptz |
| Rozdzielczość: | 4 mpx |
| Przetwornik: | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania: | Progressive scan |
| Piksele: | 2688(h)×1520(v) |
| obiektyw: | Motozoom |
| Ogniskowa: | 4.8~120 mm |
| Focus: | Auto / manual |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Zoom cyfrowy: | 16× |
| Kąt widzenia: | H:52.20°~2.74°v:30.81°~1.54° d:64.20°~3.23° |
| Dori: | Detect 120~2475m / observe 48~990m / recognize 24~495m / identify 12~247m |
| Czułość kamery: | 0.003Lux(F1.5,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n: | 56dB |
| Balans bieli: | (awb) auto / manual |
| Wdr: | 120dB |
| Kompensacja tła: | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka: | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia: | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów: | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu: | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni: | 3 |
| Rozdzielczości: | 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / cif(352×288) |
| Strumień główny: | 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień drugi: | 1920×1080 / 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Strumień trzeci | 720×576 / 640×360 / 704×288 / 352×288 (25/30fps) |
| Bitrate: | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 100m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711U / g.711A |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485 |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 24 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3at) |
| Pobór mocy | Max 21W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 6kV |
| Warunki pracy | -40°c~+70°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø166mm×295mm |
| Waga | 0.1°/s~200°/s(240°/s preset) |
| Prędkość pan | 0.1°/s~120°/s(200°/s preset) |
| Prędkość tilt | 0°~360° |
| Zakres tilt | -15°~90° auto-flip |
| Auto tracking | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść |
| Akcesoria w zestawie | Adapter ptz, zasilacz 12VDC |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.