Kamera ip bcs point bcs-p-eip28fsr3l3-ai2-g(2)
kamera ip bcs point bcs-p-eip28fsr3l3-ai2-g(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs point bcs-p-EIP28FSR3L3-Ai2-g(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR130dB
- Ir 30m, whitelight 30m
- Mikrofon, głośnik
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Przeznaczenie
Kamera Bcs-p-EIP28FSR3L3-Ai2-G2 jest przeznaczona do zaawansowanego monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, oferując wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 8 mpx oraz rozbudowane funkcje inteligentnej analizy wideo opartej na sztucznej inteligencji. Doskonale nadaje się do ochrony obiektów przemysłowych, komercyjnych, terenów publicznych i innych miejsc wymagających skutecznego nadzoru z dokładną detekcją, rozpoznawaniem osób i pojazdów oraz minimalizacją fałszywych alarmów. Solidna, odporna konstrukcja z klasą IP67 i IK10 zapewnia niezawodność w trudnych warunkach atmosferycznych.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP28FSR3L3-Ai2-g(2) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 106.5° / v: 57.9° / d: 132° |
| Dori | Detect 87 m / observe 35 m / recognize 17 m / identify 9 m |
| Czułość kamery | 0.001 lux (F1.0, agc) / 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 130 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (130 db) |
| Migawka | Auto / manual 1 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90° (tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M (3840×2160) / 5M (3072×1728) / 4M (2560×1440) / 2M (1920×1080) / 720P (1280×720) / D1 (720×576) / 640×360 / 2CIF (704×288) / cif (352×288) |
| Strumień główny | 3840×2160@30fps / 3072×1728@30fps / 2560×1440@30fps / 1920×1080@30fps / 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1920×1080@30fps / 1280×720@30fps / 720×576@30fps / 640×360@30fps / 704×288@30fps / 352×288@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps / 640×360@30fps / 704×288@30fps / 352×288@30fps |
| Bitrate | 128 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30 m |
| Zasięg whitelight | 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania (adc) | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, ssl/tls, ssh |
| Bezpieczeństwo | Password protection, strong password, https encryption, export operation logs, basic/digest authentication rtsp, digest authentication http, tls 1.2, wsse/digest authentication onvif |
| Rodzaj zasilania | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10 w |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4 kv |
| Warunki pracy | −30 °c ~ +60 °c / max 95 % rh |
| Wymiary | Ø129 × 118 mm |
| Waga | 0.69 kg |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osób i pojazdów mechanicznych dla wtargnięcia w obszar / przekroczenia linii – redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii / wtargnięcia w obszar – liczenie wejść i wyjść |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.