Kamera ip bcs-p-eip24fsr3-ai2
kamera ip bcs-p-eip24fsr3-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-EIP24FSR3-AI2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip bcs-p-EIP24FSR3-AI2
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-EIP24FSR3-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 101.1° / v: 55.3° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.003Lux (F1.6, agc), 0Lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | Od 4M (2688×1520) do cif (352×288) |
| Strumień główny | Do 2688×1520@30fps |
| Strumień drugi | Do 1280×720@30fps |
| Strumień trzeci | Do 720×576@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg oświetlacza | 30 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 128 gb |
| Obsługa | Web, cms bcs manager, aplikacja mobilna |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Szeroka lista (m.in. IPv4, rtsp, https, snmp, qos) |
| Bezpieczeństwo | Https, ssl, tls, filtrowanie ip, blokada konta, itp. |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c / max 95% rh |
| Wymiary | Ø110.5 × 94.1 mm |
| Waga | 0.42 kg |
| Ai – funkcje inteligentne | Rozpoznawanie i analiza obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Osoba / pojazd – redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – detekcja twarzy | Wykrywanie, śledzenie, zdjęcie twarzy |
| Ai – liczenie osób | Liczenie wejść, wyjść, przekroczeń linii i wtargnięć |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.