Kamera ip bcs line bcs-l-tip46vcr6l6-ai1-g
kamera ip bcs line bcs-l-tip46vcr6l6-ai1-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP46VCR6L6-Ai1-G
Kod kreskowy: 5904890714847
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP46VCR6L6-Ai1-g
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Alarm 1/1 audio 1/1
- Mikrofon
- Promiennik ir 60m
- Whitelight 60m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs‑l‑TIP46VCR6L6‑Ai1-g |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7″ cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3288 (h) × 1850 (v) |
| Ram / rom | 256 mb / 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7 – 13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny / cyfrowy | 5× / 16× |
| Kąt widzenia | H: 114°–32°, v: 58°–17°, d: 138°–36° |
| Dori | Detect 64–210 m / observe 26–84 m / recognize 13–42 m / identify 6–21 m |
| Czułość kamery | 0.007 lux (kolor), 0.0007 lux (b/w), 0 lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3 – 1/100 000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi (region of interest) | Tak |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Strumienie | 2 |
| Rozdzielczości | 6 m, 5 m, 4 m, 3 m, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3288×1850 (1–20 fps), 2688×1520 (1–25/30 fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (1–25 fps), 704×480 (1–30 fps) |
| Bitrate | H.264: 32–8192 kbps; h.265: 12–8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Oświetlacz | Ir led i whitelight |
| Zasięg ir / whitelight | 60 m / 60 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście / wyjście audio | 45658 |
| Kompresja audio | G.711A, g.711Mu, g.726, pcm |
| Wejście / wyjście alarmowe | 45658 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu / maski prywatności | 45751 |
| Sieć | Rj‑45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp(rtsp/rtcp/rtmp), smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video/firmware/configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, x.509 certs, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, session security, security warning |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 12.7 w |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | −30 °c – +60 °c, max 95 % rh |
| Wymiary | 238.5 × 90.7 × 90.7 mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai – funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy, perymetryczna ochrona (wtargnięcie, linie), rozpoznawanie osoby/pojazdu, smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.