Kamera ip bcs line bcs-l-tip44vcr6l6-ai1
kamera ip bcs line bcs-l-tip44vcr6l6-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP44VCR6L6-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714045
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP44VCR6L6-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/2.9" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Alarm 1/1 audio 1/1
- Mikrofon
- Promiennik ir 60m
- Whitelight 60m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP44VCR6L6-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.9'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h) × 1520(v) |
| Ram | 256 mb |
| Rom | 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7 ~ 13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 97°~28°, v: 52°~16°, d: 117°~32° |
| Dori | Detekcja: 64–210 m / obserwacja: 26–84 m / rozpoznanie: 13–42 m / identyfikacja: 6–21 m |
| Czułość | 0.006Lux (kolor, F1.5, 30IRE), 0.0006Lux (b/w, F1.5, 30IRE), 0Lux (ir) |
| S/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | 1/3 ~ 1/100000 s (auto / manual) |
| Agc | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane (mirror), flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M (2688×1520, 2560×1440), 3M, 2M, 1.3M, 720P, D1, vga, cif |
| Strumień główny | Do 2688×1520 (120fps), do 2560×1440 (125/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (125fps), 704×480 (130fps) |
| Bitrate | H.264: 32–6144 kbps, h.265: 12–6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Mechaniczny filtr icr |
| Oświetlacz ir | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 60 m |
| Zasięg whitelight | 60 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp |
| Gniazdo microsd | Do 256 gb |
| Obsługa | Web service, bcs manager (win/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Interfejs sieciowy | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo i konfiguracji, logi bezpieczeństwa, blokada konta, filtry ip/mac, x.509, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 12.7 w |
| Kolor | Biały |
| Klasa ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 238.5 × 90.7 × 90.7 mm |
| Waga | 0.76 kg |
| Obudowa | Metal |
| Funkcje ai — analityka | Inteligentne algorytmy analizy obrazu |
| Funkcje ai — perymetryczna | Wtargnięcie, przekroczenie linii |
| Funkcje ai — rozpoznawanie obiektów | Osoba/pojazd (redukcja fałszywych alarmów) |
| Funkcje ai — smd | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.