Kamera ip bcs line bcs-l-tip26fcr5l5-ai1
kamera ip bcs line bcs-l-tip26fcr5l5-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP26FCR5L5-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714007
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP26FCR5L5-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Oświetlenie led białe 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP26FCR5L5-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3288(h)×1850(v) |
| Ram | 1GB |
| Rom | 256MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.4 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110° v: 58° d: 132° |
| Dori | Detect 85m/ observe 34m/ recognize 17m/ identify 8m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.4,30IRE) 0.0007Lux(F1.4,b/w,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) / ssa |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3288 × 1850@(1–25/30 fps) |
| Strumień drugi | 1920×1080@(1–25/30 fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080@(1–25/30 fps) |
| Bitrate | H.264: 3 kbps16384 kbps h.265: 3 kbps16384 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg / ai coding |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 50m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.723 / g.726 / pcm |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video / firmware / configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot / execution / upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10W |
| Redundancja zasilania | Dual power backup |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 192.7×70.5×66.4mm |
| Waga | 0.61 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.