Kamera ip bcs line bcs-l-tip16fcr3l3
kamera ip bcs line bcs-l-tip16fcr3l3, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP16FCR3L3
Kod kreskowy: 5904890715417
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP16FCR3L3
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP16FCR3L3 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3200(h) × 1800(v) |
| Ram | 256 mb |
| Rom | 128 mb |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110°, v: 58°, d: 132° |
| Zasięg dori | Detekcja: 64 m / obserwacja: 25 m / rozpoznanie: 13 m / identyfikacja: 6 m |
| Czułość kamery | 0.007 lux (kolor, F1.6, 30IRE), 0.0007 lux (b/w, F1.6, 30IRE), 0 lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual, 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M, 4M, 3M, 1080P, 1.3M, 720P, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 3200×1800 @ 20 fps; 2688×1520 @ 25/30 fps |
| Strumień drugi | 704×576 (25 fps); 704×480 (30 fps) |
| Bitrate | H.264: 32 kbps ~ 8192 kbps; h.265: 12 kbps ~ 8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+, h.265, h.264+, h.264, mjpeg |
| Tryb d/n | Icr (mechaniczny filtr ir) |
| Oświetlacz | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30 m |
| Zasięg whitelight | 30 m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A, g.711Mu, g.726, pcm |
| Przechowywanie | Ftp |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (win/linux/mac), aplikacja mobilna (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Interfejs sieciowy | Rj-45 (10/100 mbps) |
| Zgodność | Onvif (s/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo i konfiguracji, logi bezpieczeństwa, wsse, blokada konta, certyfikaty x.509, https, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max. 5.3 w |
| Kolor | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Temperatura pracy | -40°c ~ +60°c, ≤ 95% rh |
| Wymiary | 173.3 × 70.0 × 70.0 mm |
| Waga | 0.44 kg |
| Obudowa | Metalowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.