Kamera ip bcs line bcs-l-sip145cr5l3-ai2
kamera ip bcs line bcs-l-sip145cr5l3-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-SIP145CR5L3-Ai2
Kod kreskowy: 5904890715196
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-SIP145CR5L3-Ai2
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip obrotowa 4Mpx
- Przetwornik 1/2.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia adc
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- Zoom optyczny 5x
- WDR120dB
- Ir 50m whitelight 50m
- Światła ostrzegawcze i głośnik
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP66
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-SIP145CR5L3-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Ptz |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8" cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560 (h) × 1440 (v) |
| Ram / rom | 512 mb / 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7–13.5 mm |
| Apertura | F1.6–3.0 |
| Focus / iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny / cyfrowy | 5× / 16× |
| Kąt widzenia | H: 94.9°–30.1° / v: 51°–17.1° / d: 112.3°–34.6° |
| Zasięg dori | Detect 270 m / observe 107 m / recognize 54 m / identify 27 m |
| Czułość kamery | 0.005 lux (color, F1.6), 0.0005 lux (b/w, F1.6), 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 55 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1–1/30000 s |
| Wzmocnienie (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D / 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Stabilizacja obrazu | Elektroniczna (eis) |
| Defog | Elektroniczny |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości wideo | 4M (2560×1440), 3M, 2M, 1.3M, 720p, D1, cif |
| Strumień główny | Do 2560×1440 (25/30 fps) |
| Strumień drugi | Do 704×576 (25/30 fps) |
| Strumień trzeci | 1280×720 (25/30 fps) |
| Bitrate | H.264: 96–14848 kbps / h.265: 38–8960 kbps |
| Kompresja wideo | H.265+, h.265, h.264+, h.264, mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Oświetlacz | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir / whitelight | 50 m / 30 m |
| Technologia nightcolor | Tak |
| Mikrofon / głośnik | Tak / tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania (adc) | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Audio (wej./wyj.) | 45658 |
| Kompresja audio | G.711A, g.711Mu, g.726, g.722.1, MPEG2-L2, pcm |
| Wej./wyj. Alarmowe | 45658 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa oprogramowania | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacja mobilna (ios/android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły sieciowe | Ftp, rtmp, IPv6, bonjour, IPv4, dns, rtcp, pppoe, ntp, rtp, 802.1x, https, snmp, tcp/ip, ddns, upnp, nfs, icmp, udp, igmp, smb, http, ssl, dhcp, smtp, qos, rtsp, arp |
| Zasilanie | 12 vdc / poe (802.3at) |
| Pobór mocy | Max 15 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 6 kv |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, ≤95% rh |
| Wymiary / waga | 142.6 × 140 × 236.1 mm / 1.5 kg |
| Prędkość obrotu pan / tilt | 0.1°–36°/s (35.7°/s preset) / 0.1°–25.8°/s (27.1°/s preset) |
| Zakres pan / tilt | 0°–355° / -15°–90° |
| Auto tracking | Autotracking lite |
| Funkcje automatyki | 300 presetów |
| Ai – wbudowane algorytmy | Inteligentne rozpoznawanie i analiza obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, parkowanie |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Osoba / pojazd mechaniczny – filtracja fałszywych alarmów |
| Ai – detekcja twarzy | Wykrywanie, śledzenie i zapis zdjęcia twarzy |
| Ai – smd (smart motion detection) | Wersja 3.0 |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt montażowy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.