Kamera ip bcs line bcs-l-eip46vcr4l4-ai1-g
kamera ip bcs line bcs-l-eip46vcr4l4-ai1-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP46VCR4L4-Ai1-G
Kod kreskowy: 5904890713949
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-EIP46VCR4L4-Ai1-g
Przeznaczenie
- Kamera ip kopułowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw motozoom 2.7~13.5mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 40m
- Whitelight 40m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP46VCR4L4-Ai1-g |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3288(h)×1850(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 114°~32° v: 58°~17° d: 138°~36° |
| Dori | Detect 64210m / observe 2684m / recognize 1342m / identify 621m |
| Czułość kamery | 0.007Lux(color,F1.5,30IRE) 0.0007Lux(F1.5,b/w,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M(3288×1850/3200×1800), 5M(2880×1620), 4M(2688×1520), 3M(2304×1296), 1080p(1920×1080), 1.3M(1280×960), 720p(1280×720), D1(704×576/704×480), vga(640×480), cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 3288×1850(120fps), 2688×1520(125/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(125fps), 704×480(130fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps8192 kbps, h.265: 12 Kbps8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Oświetlacz | 40m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, boujour, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video/firmware/configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10.1W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×108.3mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.