Kamera ip bcs line bcs-l-eip16fcr3l3
kamera ip bcs line bcs-l-eip16fcr3l3, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP16FCR3L3
Kod kreskowy: 5904890715325
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-EIP16FCR3L3
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP16FCR3L3 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 6 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3200(h)×1800(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110° / v: 58° / d: 132° |
| Dori | Detect 64m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.007Lux (color, F1.6, 30IRE) / 0.0007Lux (b/w, F1.6, 30IRE) / 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90° (tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M (3200×1800), 4M (2880×1620 / 2688×1520), 3M (2048×1536 / 2304×1296), 1080P (1920×1080), 1.3M (1280×960), 720P (1280×720), D1 (704×576 / 704×480), vga (640×480), cif (352×288 / 352×240) |
| Strumień główny | 3200×1800@20fps / 2688×1520@25/30fps |
| Strumień drugi | 704×576@25fps / 704×480@30fps |
| Bitrate | H.264: 32 kbps~8192 kbps / h.265: 12 kbps~8192 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 30m |
| Zasięg whitelight | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Bezpieczeństwo | Video encryption, configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, x.509 certification, https, trusted boot, execution, upgrade |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 5.3W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø94×86mm |
| Waga | 0.34 kg |
| Obudowa | Metal |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.