Kamera ip bcs line bcs-l-eip14fsr3l3
kamera ip bcs line bcs-l-eip14fsr3l3, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP14FSR3L3
Kod kreskowy: 5904890713154
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-EIP14FSR3L3
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/2.9" ps cmos
- Technologia skylight
- WDR120dB
- Obiektyw stały 2.8mm
- Ir 30m, whitelight 30m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP14FSR3L3 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.9'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Ram | 128MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 94° v: 52° d: 111° |
| Dori | Detect 64m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.006Lux (color, F1.6, 30IRE) 0.0006Lux (b/w, F1.6, 30IRE) 0Lux (ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M (2560×1440) / 3M (2304×1296) / 2M (1920×1080) / 1.3M (1280×960) / 720P (1280×720) / D1 (704×576/704×480) / vga (640×480) / cif (352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2560×1440 (1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (125fps) / 704×480 (130fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps4096 kbps h.265: 12 Kbps4096 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led+ white light |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 5.7W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø109.9×100.9mm |
| Waga | 0.33 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.