Kamera ip bcs basic bcs-b-sip124sr5-w
kamera ip bcs basic bcs-b-sip124sr5-w, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-B-SIP124SR5-W
Kod kreskowy: 5904890708969
Opis
Kamera ip bcs basic bcs-b-SIP124SR5-w
Najważniejsze cechy
- Kamera ip obrotowa 2Mpx
- Wi-fi IEEE802.11b/g/n(2.4GHz)
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- Zoom optyczny 4x
- WDR120dB
- Ir 50m
- Mikrofon, głośnik
- Obudowa IP66
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-b-SIP124SR5-w |
| Linia produktowa | Bcs basic |
| Typ kamery | Ptz |
| Rozdzielczość | 2 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 1920(h)×1080(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H:105.2°~29.32° v:52.6°~16.38° d:108.7°~33.3° |
| Dori | Detect 43186m / observe 1774m / recognize 937m / identify 419m |
| Czułość kamery | 0.002Lux(F1.6,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości strumieni | 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 1920×1080 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień drugi | 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Strumień trzeci | 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps wifi(IEEE802.11b/g/n) |
| Wi-fi | IEEE802.11b/g/n(2.4GHz) |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, ssl |
| Rodzaj zasilania | 12VDC |
| Pobór mocy | Max 12W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 2kV |
| Warunki pracy | -20°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø133×248mm |
| Waga | 0.86 kg |
| Prędkość pan | 0.1°/s~50°/s(50°/s preset) |
| Prędkość tilt | 0.1°/s~40°/s(40°/s preset) |
| Zakres pan | 0°~345° |
| Zakres tilt | -10°~110° |
| Auto tracking | Tak |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - ochrona perymetryczna | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Zintegrowany uchwyt ścienny, antena wi-fi |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.