Kamera ip ate-cam-ipc765
kamera ip ate-cam-ipc765, producent: delta
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ATE-CAM-IPC765
Kod kreskowy: 5902887065323
Opis
Kamera ip ate-cam-IPC765
Specyfikacja techniczna
| Standard | Tcp/ip |
| Przetwornik | 1/2.8" cmos |
| Wielkość matrycy | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 – 1080p |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kąt widzenia | 93° |
| Zasięg oświetlacza ir | 10 m |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | ≥ 50 db |
| Interfejs rs-485 | — |
| Gniazdo karty pamięci | — |
| Metoda kompresji obrazu | H.265 / h.264 |
| Onvif | — |
| Wejścia / wyjścia alarmowe | — |
| Audio | — |
| Interfejs sieciowy | 10/100 base-t – gniazdo M12, 6-pin – kod a |
| Wybrane funkcje | Automatyczny balans bieli, agc, blc, wdr |
| Zasilanie | 12 v dc |
| Dostęp z telefonu komórkowego | — |
| Domyślny adres ip | Informacja na etykiecie kamery i opakowania |
| Domyślne hasło użytkownika | Admin / - |
| Porty dostępu przez www | 8899 |
| Porty dostępu przez aplikację pc | 8899 |
| Obudowa | Dome, metalowa |
| Kolor | Czarny |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Temperatura pracy | -30 °c ... 70 °c |
| Waga | 0.24 kg |
| Wymiary | 97 x 84 x 70 mm |
| Obsługiwane języki | Polski, angielski, bułgarski, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, węgierski, włoski |
| Producent / marka | Autone |
| Gwarancja | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.