Kamera ip apti-rf42map-37 wi-fi, pinhole
kamera ip apti-rf42map-37 wi-fi, pinhole, producent: delta
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: APTI-RF42MAP-37
Kod kreskowy: 5902887070358
Opis
Kamera ip apti-RF42MAP-37 wi-fi, pinhole
Najważniejsze cechy
Miniaturowa, wewnętrzna kamera z bardzo dobrym przetwornikiem cmos. Duża rozdzielczość przetwornika sprawia, że obraz jest bardzo szczegółowy, przez co kamera może być z powodzeniem wykorzystana np. Do identyfikacji osób.
Zastosowany moduł wi-fi pozwala na zdalną komunikację z kamerą na maks. Odległość do 50 m.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/3 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1512 - 4 mpx , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 3.7 mm (pinhole) |
| Kąt widzenia: | 70 ° (dane producenta) |
| 90 ° (nasze testy) | |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 52 db |
| Czułość: | 0.01 lux @ F1.6 (agc wyłączone) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / - |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 4 mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Wi-fi - ieee 802.11 b/g/n | |
| Protokoły sieciowe: | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, pppoe, ntp, smtp, udp |
| Audio: | Wejście audio - gniazdo jack 3.5 mm |
| Wyjście audio - gniazdo jack 3.5 mm | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 10 |
| Onvif: | 2.4 |
| Interfejs rs-485: | Brak |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 80 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja bitvision | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja bitvision | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.168 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / admin |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 80 |
| Web server: | Wbudowany |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 80 |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 10 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://user:password@ip_address:80/0 - strumień główny |
| Rtsp://user:password@ip_address:80/1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Moduł wi-fi - ieee 802.11 b/g/n, zasięg : 50 m (otwarta przestrzeń) |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Flicker control - technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Detekcja ruchu | |
| Strefy prywatności | |
| Konfigurowalne: jasność, kontrast, nasycenie | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Inteligentna analiza obrazu : wtargnięcie | |
| Zasilanie: | 12 v dc / 190 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 2.3 w |
| Obudowa: | Mini - metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy : | -20 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 37.5 x 37.5 x 30 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, włoski |
| Producent / marka: | Apti |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.