Kamera hdcvi dahua hac-t3a21-z-2712
kamera hdcvi dahua hac-t3a21-z-2712, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-T3A21-Z-2712
Kod kreskowy: 6939554992469
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-T3A21-z-2712
Najważniejsze cechy
- Max. 30kl/s@1080P
- hd and sd output switchable
- 2.7-12mm vari-focal lens
- max. Ir length 30m, smart ir
- IP67, DC12V
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| 1280 x 720 - 720p | |
| 960 x 576 - 960H, pal | |
| Obiektyw: | 2.7 ... 12 mm - motozoom |
| Kamera nie posiada funkcji autofocus | |
| Kąt widzenia: | 102 ° ... 33 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 40 m |
| Współpraca z oświetlaczem ir: | Icr - mechaniczny filtr podczerwieni |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs - 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | Nie |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 65 db |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom - sterowanie możliwe tylko z poziomu rejestratorów dahua w trybie hd-cvi - kamera nie posiada funkcji autofocus |
| D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 2D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Strefy prywatności - maks. 8 | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator dahua |
| Zasilanie: | 12 v dc / 550 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 6.6 w |
| Obudowa: | Dome, aluminium + plastik |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.38 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 107 mm |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.