Kamera hdcvi dahua hac-hum3201b-p-0280b-s2
kamera hdcvi dahua hac-hum3201b-p-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HUM3201B-P-0280B-S2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HUM3201B-p-0280B-S2
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| 1280 x 720 - 720p | |
| 960 x 576 - 960H | |
| Obiektyw: | 2.8 mm (pinhole) |
| Kąt widzenia: | 103 ° |
| Czułość: | 0.004 lux (kolor) , |
| 0.0004 lux (b/w) | |
| Wyjście wideo: | 1 vpp / 75 ω - ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs |
| Audio: | Tak |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| D-zoom - zoom cyfrowy - 4x | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Strefy prywatności | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator dahua |
| Obudowa: | Mini, aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Kamera przeznaczona jest do pracy wewnątrz pomieszczeń, ze względu na możliwość kondensacji pary wodnej. |
| Zasilanie: | 12 v dc / 180 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 2.11 w |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | ≤ 95% |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 44 x 36 x 30 mm |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.