Kamera hdcvi dahua hac-hfw1809tlm-a-led-0360b
kamera hdcvi dahua hac-hfw1809tlm-a-led-0360b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1809TLM-A-LED-0360B
Kod kreskowy: 6923172534040
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HFW1809TLM-a-led-0360B
Najważniejsze cechy
Maksymalnie 15 kl./s przy 8 mp
120 db prawdziwego wdr, 3D nr
Obrazowanie kolorowe 24/7
Zasięg oświetlenia led białego 40 m
Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi
Wbudowany mikrofon (-a)
Stały obiektyw 3,6 mm
IP67, 12 v dc
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs |
| Przetwornik: | Progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8.3 mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 mpx, 4K uhd @ ahd / hd-cvi / hd-tvi @ 15 kl/s, |
| 2880 x 1620 - 5 mpx @ hd-cvi @ 25 kl/s - format obrazu 16 : 9, | |
| 2560 x 1440 - 4 mpx @ hd-cvi @ 25 kl/s, | |
| 960 x 576 - 960H @ pal | |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | 85 ° |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 40 m |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, |
| Obsługa audio po kablu koncentrycznym - tylko hd-cvi | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator dahua |
| Wybrane funkcje: | Możliwość wyłączenia oświetlacza led |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Strefy prywatności - maks. 8 | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 v dc / 580 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 6.9 w |
| Obudowa: | Compact, metal + plastik |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.33 kg |
| Wymiary: | 198 x 80 x 76 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.