Kamera hdcvi dahua hac-hdw1500tlmq-a-0280b-s2
kamera hdcvi dahua hac-hdw1500tlmq-a-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDW1500TLMQ-A-0280B-S2
Kod kreskowy: 6939554951817
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HDW1500TLMQ-a-0280B-S2
Najważniejsze cechy
- Standard przesyłu obrazu: cvi/tvi/ahd/cvbs
- Przetwornik 1/2.7"
- Wysoka jakość obrazu: 20kl/s@5MP, 25/30kl/s@4MP, 25/30kl/s@1080P
- Funkcje: awb, agc, blc, 2DNR,dwdr
- Mechaniczny filtr icr
- Obiektyw 2.8 mm
- Max zasięg reflektora smart ir 30m
- Stopień ochrony IP67
- Zasilanie DC12V
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Hd-cvi, hd-tvi, ahd, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 5 mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 5 mpx @ 25 kl/s - tylko hd-cvi , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx @ 25 kl/s , | |
| 1920 x 1080 - 1080p @ 25 kl/s - tylko hd-cvi , | |
| 960 x 576 - 960H, pal | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 111 ° |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, tylko hd-cvi |
| Wybrane funkcje: | D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Tryb dzień/noc | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator dahua |
| Zasilanie: | 12 v dc / 265 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 3.2 w |
| Obudowa: | Dome, metal + plastik |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.33 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 88 mm |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.