Kamera hdcvi dahua hac-hdbw1500e-0280b
kamera hdcvi dahua hac-hdbw1500e-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDBW1500R-Z-2712
Kod kreskowy:
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HDBW1500E-0280B
Specyfikacja
| Standard: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " cmos |
| Wielkość matrycy: | 5.0 mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 4.7 mpx @ hd-cvi , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 960 x 576 - 960H, pal | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm, F1.6 |
| Kąt widzenia: | 111 ° |
| Współpraca z oświetlaczem ir: | Icr - mechaniczny filtr podczerwieni |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 65 db |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Wybrane funkcje: | Icr - mechaniczny filtr podczerwieni |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| 2-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| Blc - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Strefy prywatności | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator |
| Zasilanie: | 12 v dc / 290 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 3.5 w |
| Obudowa: | Dome, metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.33 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 81 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.