Kamera dmt22w 32gb nasobna
kamera dmt22w 32gb nasobna, producent: inny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DMT22-32G-W
Kod kreskowy:
Opis
Kamera DMT22W 32GB nasobna
Specyfikacja techniczna
| Model | DMT22W 32GB |
| Przetwornik | 4MP ambarella H22 cmos |
| Sensor | OS05A20 |
| Kąt widzenia obiektywu | 140° |
| Podświetlenie nocne | Tak – 2 diody ir led (10m) |
| Kontrola podświetlenia | Auto / ręczna / wył. / auto w nagr. |
| Wyświetlacz | 2" tft lcd |
| Pamięć | 32GB |
| Latarka | Tak |
| Zoom cyfrowy | 10x |
| Wgrane języki | Angielski, chiński |
| Interfejs komunikacji z pc / zasilania | Miniusb 2.0 |
| Wskaźniki | 3-kolorowe led + brzęczyk, wibracje |
| Rozdzielczość wideo | 1440P@30, 1080P@30, 720P@30, 480P@30 |
| Kompresja wideo | H.264 / h.265 |
| Format wideo | MP4 |
| Jakość nagrywania wideo | Normalna / dobra / bardzo dobra |
| Długość pliku wideo | 2 / 5 / 10 / 15 min / wył. |
| Ciągłe nagrywanie | 14h (1080P@30), 18h (480P@30) |
| Przedzapis | 5s–2min |
| Nagrywanie bez dźwięku | Wł. / wył. / przedzapis |
| Szybkie nagrywanie | Tak |
| Post-record | 5–120s |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Nadpisywanie materiału | Tak |
| Eis | Tak |
| Rozdzielczość zdjęcia | 40M / 30M / 16M / 12M / 8M / 4M |
| Format zdjęcia | Jpeg |
| Tryb zdjęć seryjnych | 2–30 zdjęć |
| Tryb samowyzwalacza | 3 / 5 / 10 s |
| Screenshot | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Format dźwięku | MP3 |
| Tryb dyktafonu | Tak |
| Transmisja głosowa | Tak |
| Wifi (DMT22W) | Tak |
| Częstotliwość wifi | 2.4GHz / 5GHz |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, rtsp, rtmp, gb/281821/json |
| Zabezpieczenia sieciowe | Https / http |
| Zabezpieczenia wifi | Kod pin |
| Szyfrowanie plików | AES256 |
| Zawartość zestawu | Kamera, miniusb, klips, ładowarka + stacja, instrukcja |
| Regulacja głośności | 1–10 |
| Możliwość wyłączenia dźwięku | Tak |
| Automatyczna aktualizacja daty | Wł. / wył. |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | Akumulator 3200mAh |
| Czas ładowania | 4h |
| Auto wyłączanie zasilania | Wył. / 30s–30min |
| Auto wyłączanie lcd | Wył. / 10s–5min |
| Stan baterii | Tak (lcd) |
| Temp. Przechowywania | -20°c ~ +55°c |
| Temp. Pracy | -40°c ~ +60°c |
| Waga | 163g |
| Wymiary | 58x31x85mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.