Kamera dahua wifi bf4cp-0210b
kamera dahua wifi bf4cp-0210b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BF4CP-0210B
Kod kreskowy: 6937552405967
Opis
Kamera dahua wifi BF4CP-0210B
Najważniejsze cechy:
- 4 mp: wyjątkowo wyraźny obraz z ostrymi detalami
- Tryb aov (always-on video): całodobowa ochrona przy ultraniskim poborze energii
- Dwuzakresowe wi-fi 6: wysoka prędkość transmisji i odporność na zakłócenia
- Kompresja h.265: zaawansowane kodowanie zmniejszające zużycie pasma i pamięci
- Długotrwałe zasilanie: nieprzerwana praca dzięki baterii i ładowaniu solarnemu
- Alarm dźwiękowo-świetlny: szybkie powiadomienia odstraszające intruzów
- Parowanie bluetooth: błyskawiczna i prosta konfiguracja urządzenia
- Aplikacja dmss: łatwa i intuicyjna obsługa z poziomu smartfona
- Precyzyjna ai z szybkim wybudzeniem: dokładna detekcja ludzi i pojazdów oraz natychmiastowe alerty
- Inteligentne podwójne oświetlenie: uchwycenie kolorowych detali dla lepszej analizy zdarzeń
- Obsługa kart microsd: ekonomiczne przechowywanie nagrań
- Ochrona IP66: odporność na trudne warunki środowiskowe
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 (h) × 1440 (v) |
| Zasięg oświetlenia | Do 15 m (ir); do 20 m (światło ciepłe) |
| Liczba oświetlaczy | 2 (wielordzeniowe – ir + światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°; tilt: –60°–0°; obrót: 0°–360° |
| Zasięg czujnika pir | 12 m (montaż 2,5 m, poziomo); 8 m (montaż 2 m, kąt 30°) |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 2,1 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 122,5°; v: 66°; d: 144,5° |
| Inteligencja | |
| Detekcja człowieka | Tak |
| Detekcja pojazdu | Tak |
| Audio i wideo | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Prędkość klatek | Główny strumień: 2560×1440 @ 1–15 fps; podstrumień: 640×360 @ 1–15 fps (maks. Wartości zależne od obciążenia kodowania) |
| Bitrate wideo | 32 kbps–4096 kbps (h.265) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | Tak |
| Detekcja ruchu | Wł./wył. (4 obszary prostokątne) |
| Mikrofon wbudowany | Tak |
| Głośnik wbudowany | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm |
| Sieć | |
| Wi-fi | Ieee 802.11a/b/g/n/ac/ax 2,412–2,472 ghz (2.4 g, eirp ≤ 20 dbm) |
| 5,15–5,25 ghz (5 g, eirp ≤ 23 dbm) | |
| Parowanie wi-fi | Parowanie przez bluetooth |
| Pamięć | Karta microsd do 512 gb |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss |
| Aplikacja mobilna | Android; ios |
| Ogólne | |
| Certyfikaty | Ce-lvd EN62368-1; ce-emc 2014/30/eu; ce-red 2014/53/eu |
| Zasilanie | Usb (5 vdc ±5%, 2 a) |
| Pobór mocy | Tryb ultraoszczędny: 0,008 w; |
| Tryb oszczędny: 0,008 w; | |
| Tryb aov: 0,2 w; | |
| Tryb wydajnościowy: 1,22 w | |
| Temperatura pracy | –20 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh, bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Przyciski | Reset; zasilanie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 186,5 mm × Ø65 mm |
| Waga netto | 0,33 kg |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 20,44 wh |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.