Kamera dahua ipc-hfw2449t-zas-il-27135-black
kamera dahua ipc-hfw2449t-zas-il-27135-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2449T-ZAS-IL-27135-BLACK
Kod kreskowy: 6939554999888
Opis
Kamera dahua ipc-HFW2449T-zas-il-27135-black
Najważniejsze cechy:
- 4 mp 1/2.9" przetwornik cmos zapewniający obraz o wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości przy słabym oświetleniu.
- Maksymalna rozdzielczość: 4 mp (2688 × 1520) przy 20 kl./s lub 2560 × 1440 przy 25/30 kl./s.
- Obsługa kodeka h.265 z wysokim współczynnikiem kompresji i ultra-niskim bitrate.
- Funkcje roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie dopasowane do różnych środowisk sieciowych i magazynowych.
- Wbudowane wielozakresowe oświetlenie z maksymalnym zasięgiem ir i światła ciepłego do 60 m.
- Tryb rotacji, wdr, redukcja szumów 3D nr, kompensacja światła (hlc, blc), znakowanie cyfrowe.
- Odpowiednia do różnych scen monitoringu.
- Funkcje wykrywania intruzów i przekraczania linii z klasyfikacją i precyzyjnym rozpoznawaniem ludzi oraz pojazdów.
- Ruch, sabotaż wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błędy karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrycie napięcia.
- 1 wejście i 1 wyjście alarmowe, 1 wejście i 1 wyjście audio, wbudowany mikrofon.
- Obsługa kart micro sd do 256 gb.
- Zasilanie 12 vdc lub poe dla łatwiejszego montażu.
- Klasa ochrony IP67 (pyło- i wodoodporność) oraz opcjonalnie IK10 (odporność na uderzenia).
- Obsługa technologii smd plus dla lepszej analizy zdarzeń.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | Ip |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 mpx , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Przetwornik: | 1/2.9 " progressive scan cmos |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 97 ° ... 28 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 60 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 60 m |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 56 db |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, |
| Wejście na mikrofon zewnętrzny, | |
| Wyjście audio, | |
| Detekcja dźwięku, | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 @ 4 mpx |
| 25 kl/s @ 3.7 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 6 |
| Onvif: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Inteligentna analiza obrazu: | Wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów |
| Przekroczenie linii - klasyfikacja ludzi i pojazdów | |
| Wybrane funkcje: | Gdy smart dual light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu |
| Obiektyw motozoom | |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Obrót obrazu i odbicie lustrzane | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 konfigurowalne strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 850 ma (max) | |
| Pobór mocy: | ≤ 10.2 w @ 12 v dc |
| ≤ 12.7 w @ poe | |
| Obudowa: | Compact - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.76 kg |
| Wymiary: | 238 x 91 x 91 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, portugalski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.