Kamera dahua 4w1 hac-hfw1200cl-il-a-0360b-s6
kamera dahua 4w1 hac-hfw1200cl-il-a-0360b-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6
Kod kreskowy: 6923172591999
Opis
Kamera dahua 4W1 hac-HFW1200CL-il-a-0360B-S6
Najważniejsze cechy
- 2MP smart dual light hdcvi
- Maksymalna liczba kl. 30 fps@1080p.
- Funkcja 3D nr.
- Smart dual light.
- Zasięg oświetlenia do 20 m.
- Super adapt.
- Wbudowany mikrofon.
- Stały obiektyw 3,6 mm
- Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi.
- IP67, 12 vdc.
Specyfikacja techniczna
Wymiary i sposób montażu
Specyfikacja techniczna
| Ilość pikseli | 2 mp |
| Przetwornik obrazu | Matryca cmos 1/3" |
| Max. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Ps |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s–1/100000 s ntsc: 1/30 s–1/100000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lux@F2,0 (kolor, 30 ire) 0,001 lux@F2,0 (cz./biały, 30 ire) 0 luksów (oświetlacz włączony) |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | 20 m (65,62 stopy) |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Automatycznie |
| Ilość diod | 2 (ciepłe światło); 2 (światło podczerwone) |
| Regulacja kąta uchwytu | Obrót: 0°–360° pochylenie: 0°–90° obrót: 0°–360° |
| Przełącznik sd/hd | Osd menu |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Max. Przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | Poziomo: 83°; pionowo: 48°; d: 105° |
| Sterowanie przysłoną | Stały |
| Odległośc ogniskowania | 0,7 m (2,30 stopy) |
| Odległość dori | D: 50,9 m; d: 20,3 m; r: 10,2 m; i: 5,1 m (d: 166,99 ft; o: 66.60 stóp; r: 33.46 stopy; c: 16,73 stopy) |
| Wideo | |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Cvi: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; ahd: pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; tvi:pal: 1080p@25 fps; ntsc: 1080p@30 kl./s; cvbs: pal: 960H; ntsc: 960H |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolorowy/czarno-biały |
| Blc | Blc; hlc; dwdr |
| Funkcja wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatycznie; obszarowy balans bieli |
| Kontrola wzmocnienia | Automatycznie |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb podświetlenia | Inteligentne podczerwienia i wl; tryb wl; tryb ir |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Strefy prywatności | Wył./wł. (8 obszarów, prostokąt) |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; certyfikat ce-emc: en 55032; en 55035; fcc: 47 cfr fcc część 15, podrozdział b; |
| Interfejsy | |
| Wyjście wideo | Wybór wyjścia wideo cvi/tvi/ahd/cvbs przez jeden port bnc |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon jednokanałowy |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% |
| Pobór mocy | Maksymalnie 2,6 w (12 v dc, ir wł.) |
| Warunki pracy | |
| Temperatura | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność przechowywania | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Ochrona | Stopień ochrony IP67 |
| Ogólne | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary produktu | 163,4 mm × 69,7 mm × 70 mm (6,43 cala × 2,74 cala × 2,76") |
| Waga netto | 0,18 kg (0,40 funta) |
| Waga brutto | 0,26 kg (0,57 funta) |
| Instalacja | Ścienny; uchwyt sufitowy; pionowy montaż na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.