Kamera dahua 4w1 hac-hdw1800tl-a-0280b
kamera dahua 4w1 hac-hdw1800tl-a-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDW1800TL-A-0280B
Kod kreskowy: 6939554972799
Opis
Kamera dahua 4W1 hac-HDW1800TL-a-0280B
Najważniejsze cechy
- Maks. Rozdzielczość 4K, transmisja wideo w czasie rzeczywistym
- Możliwość przełączania cvi / cvbs / ahd / tvi
- Wbudowany mikrofon (-a) · stały obiektyw 2,8 mm
- Max. Długość ir 30 m, smart ir
- IP67,
- 12 v ± 30% dc
Specyfikacja
| Standard: | Ahd, hd-cvi, hd-tvi, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8.3 mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 mpx @ hd-cvi @ 25 kl/s , |
| 3840 x 2160 - 8.3 mpx @ hd-cvi / hd-tvi / ahd @ 15 kl/s , | |
| 2592 x 1944 - 5 mpx @ hd-cvi @ 20 kl/s , | |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx @ hd-cvi @ 25 kl/s , | |
| 960 x 576 - 960H @ pal @ 25 kl/s | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 105 ° (dane producenta) |
| 101 ° (nasze testy) | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, tylko hd-cvi |
| Menu ekranowe osd: | Tak |
| Wybrane funkcje: | D-wdr |
| 2D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Zasilanie: | 12 v dc / 360 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 4.3 w |
| Obudowa: | Dome, metal + plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 86 mm |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.