Kamera dahua 4g bp4a-4g-0360b
kamera dahua 4g bp4a-4g-0360b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BP4A-4G-0360B
Kod kreskowy: 6937552403000
Opis
Kamera dahua 4G BP4A-4G-0360B
Najważniejsze cechy:
- 4 mp: wyjątkowo wyraźny obraz z bogatymi detalami
- Tryb aov (always-on video): całodobowa ochrona przy ultraniskim poborze energii
- Łączność 4G: rozszerzona komunikacja w miejscach bez wi-fi
- Obsługa kart microsd: ekonomiczne przechowywanie nagrań
- Długotrwałe zasilanie: nieprzerwana praca dzięki baterii i możliwości ładowania solarnie
- Alarm dźwiękowo-świetlny: natychmiastowe ostrzeganie i odstraszanie intruzów
- Inteligentne podwójne oświetlenie: rejestrowanie kolorowych detali dla lepszej analizy zdarzeń
- Aplikacja dmss: łatwa i wygodna obsługa z poziomu smartfona
- Precyzyjna ai z szybkim wybudzeniem: dokładna detekcja ludzi i pojazdów oraz natychmiastowe alerty
- Dwukierunkowa komunikacja: rozmowa w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca
- Ochrona IP66: wytrzymałość w trudnych warunkach środowiskowych
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 (h) × 1440 (v) |
| Zasięg oświetlenia | Do 30 m (ir) / do 20 m (światło ciepłe) |
| Liczba oświetlaczy | 1 (światło ciepłe); 1 (ir); 1 para światła alarmowego czerwono-niebieskiego |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°; tilt: –60°–0°; obrót: 0°–360° |
| Zasięg czujnika pir | 12 m (montaż na wysokości 2,5 m, poziomo) |
| 8 m (montaż na wysokości 2 m, kąt 30°) | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 3,6 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 78,4°; v: 42,4°; d: 92,4° |
| Audio i wideo | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Prędkość klatek | Główny strumień: 2560×1440 @ 1–15 fps |
| Podstrumień: 640×360 @ 1–15 fps (maks. Wartości zależne od całkowitej mocy kodowania) | |
| Bitrate wideo | 32 kbps–4096 kbps (h.265) |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | Tak |
| Detekcja ruchu | Wł./wył. (4 prostokątne obszary) |
| Mikrofon wbudowany | Tak |
| Głośnik wbudowany | Tak |
| Kompresja audio | G.711a |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| System sieci komórkowej | (-eau): fdd-lte B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Regiony: europa, bliski wschód, afryka | |
| Moc nadawcza kl. 3: 23 dbm ±2,7 db | |
| (-la): fdd-lte B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 | |
| Regiony: ameryka łacińska | |
| Moc nadawcza kl. 3: 23 dbm ±2,7 db | |
| Pamięć | Karta microsd do 512 gb |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss; dss pro |
| Aplikacja mobilna | Android; ios |
| Ogólne | |
| Certyfikaty | Ce-lvd EN62368-1; ce-emc 2014/30/eu; ce-red 2014/53/eu |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa 68 wh |
| Ładowanie | Usb type-c |
| Pobór mocy | Tryb ultraoszczędny: 0,04 w |
| Tryb oszczędny: 0,041 w | |
| Tryb aov: 0,197 w | |
| Tryb wydajnościowy: 1,2 w | |
| Temperatura pracy | –20 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh, bez kondensacji |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary produktu | 284 mm × 172 mm × 360 mm (d × s × w) |
| Waga netto | 1055 g |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 68 wh |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.