Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero h2c
kamera bezprzewodowa wifi dahua hero h2c, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: H2C
Kod kreskowy: 6923172551344
Opis
Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero H2C
Pełnokolorowa kamera wifi 2mpx dahua hero H2C - najważniejsze cechy:
✅Wysoka jakość obrazu w 2MPx: gwarantuje przejrzystość i szczegółowość, wyraźny obraz z ostrymi szczegółami
✅Zaawansowane funkcje ai: inteligentne podwójne oświetlenie- rejestruje kolorowe szczegóły do przeglądu po zdarzeniu, ai human detection skupia się na tym, co ważne i redukuje fałszywe alarmy, automatyczne śledzenie celów
✅Obsługa wi-fi: umożliwia zdalny dostęp i monitorowanie obrazu na żywo z dowolnego miejsca.
✅Wbudowana dioda ir: gwarantuje wyraźne nagrania w nocy, z maksymalną odległością oświetlenia ir wynoszącą 15 m.
✅Obsługa karty micro sd 512GB: zapewnia dużą przestrzeń na zapis nagrań.
✅Wbudowany mikrofon i głośnik: umożliwia dwukierunkową komunikację i rejestrowanie dźwięku.
✅Produkt z oficjalnej, polskiej dystrybucji: przeznaczony na rynek europejski, co gwarantuje pełną zgodność z lokalnymi standardami i wsparcie techniczne
Super bohater w twoim domu- kamera monitorująca ip wifi dahua hero H2C- specyfikacja i dane techniczne:
- Model: hero H2C
- Obsługa kart pamięci: tak, microsd do 516 gb (uwaga: brak w zestawie!)
- Przysłona: ƒ/2
- Rozdzielczość wideo: 2Mpx
- Wizja nocna: tak
- Łączność wi-fi: 2.4
- Temperatura pracy: od -10°c do 40°c
- Funkcje: powiadomienia na smartfona android / ios, tryb nocny, wykrywanie ludzi, inteligentne śledzenie obiektów
- Szyfrowana transmisja danych: tak
- Kolor obudowy: biały
- Wymiary: φ96 mm × 130 mm
- Waga: 206,5 g
- Aplikacja: dmss
- Zawartość opakowania kamery: akcesoria montażowe, instrukcja obsługi, kabel zasilający, urządzenie
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | Ip |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Obiektyw: | 2.8 mm @ F2.0 |
| Kąt widzenia: | 86 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 15 m |
| Zakres obrotu w poziomie: | 325 ° |
| Zakres obrotu w pionie: | -20 ° ... 100 ° |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | Smart h.265+ / h.265 / smart h.264+ / h.264 / h.264B / mjpeg |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, |
| Wbudowane głośniki, | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs: | 10/100 base-t (rj-45), |
| 2.4 ghz wi-fi ieee 802.11 b/g/n | |
| Onvif: | Tak |
| Inteligentna analiza obrazu: | Inteligentne rozpoznawanie ludzkiej sylwetki oraz śledzenie ruchu osoby |
| Wybrane funkcje: | Moduł wi-fi - ieee 802.11 b/g/n |
| Tryb dzień/noc (color/b&w) | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| Obrót obrazu i odbicie lustrzane | |
| Detekcja ruchu | |
| Tryb prywatny | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | Dhcp |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Zasilanie: | 5 v dc / 1 a - z portu usb-c (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 5 w |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °c ... 40 °c |
| Waga: | 0.24 kg |
| Wymiary: | 76 x 96 x 130 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.