Kamera bezprzewodowa wifi dahua f2c-pv-0280b
kamera bezprzewodowa wifi dahua f2c-pv-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: F2C-PV-0280B
Kod kreskowy: 6939554914508
Opis
Kamera bezprzewodowa wifi dahua F2C-pv-0280B
Bezprzewodowa kamera ip wifi 2mpx dahua F2C-pv do monitoringu- najważniejsze cechy:
✅ funkcja Aktywnego odstraszania za pomocą światła stroboskopowego oraz alarmu dźwiękowego
✅ Płynny i ostry obraz w wysokiej rozdzielczości full hd (2Mpx)
✅ podwójny oświetlacz: ir oraz światło białe, Zapewniający widoczność nocną zarówno w kolorze, jak i w podczerwieni
✅ wbudowany Wydajny moduł wifi
✅ Nagrywanie dźwięku oraz prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi
✅ detekcja ruchu z Powiadomieniami o zdarzeniach Wysyłanymi bezpośrednio na smartfon
✅ algorytm ai Wykrywający sylwetki ludzi, eliminujący fałszywe alarmy (np. Od zwierząt)
✅ Pełna zdalna obsługa przez aplikację dahua dmss, pozwalająca na monitorowanie systemu z telefonu
✅ Szczelna Obudowa zewnętrzna w klasie ochrony IP67
✅ Archiwizacja nagrań 24/7 na karcie microsd
Kamera monitorująca ip wifi dahua F2C-pv- specyfikacja i dane techniczne:
- Przetwornik: 1/3" ps cmos
- Rozdzielczość: 2Mpx (1920x1080p)
- Obiektyw: 2.8mm
- Kąt widzenia: h: 98°
- Oświetlacz ir: tak, zasięg do 30m
- Oświetlacz światła białego: tak, zasięg do 30m
- Wbudowany mikrofon: tak
- Wbudowany głośnik: tak
- Wbudowany moduł wi-fi: IEEE802.11b/g/n 2.4–2.4835 ghz; 2.4 g
- Wbudowany slot sd: tak, slot do 256GB
- Konfiguracja i obsługa zdalna: oprogramowanie vms (smart pss, dss express, dss pro), przeglądarka web, aplikacje mobilne
- Kompresja obrazu: h.265+ / h.265 / h.264+ / h.264
- Przykładowe funkcje inteligentne: klasyfikacja obiektu
- Aktywne odstraszanie: tak
- Smart dual light: tak, podwójny oświetlacz
- Klasa szczelności: IP67
- Zasilanie: 12V dc
- Pobór mocy: < 6.6 w
- Wymiary: 131.0 × 78.4 × 97.2 mm
- Waga: 254.5 g
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | Ip |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Przetwornik: | 1/3 " progressive scan cmos |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 98 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / h.264 h.264B / h.264H |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, |
| Wbudowany głośnik, | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs: | Wi-fi - ieee 802.11 b/g/n, 2.4 ghz, |
| 10/100 base-t (rj-45) | |
| Web server: | Wbudowany |
| Onvif: | Tak |
| Inteligentna analiza obrazu: | Detekcja człowieka |
| Wybrane funkcje: | Funkcja aktywnego odstraszania |
| Smart dual light | |
| Wbudowany oświetlacz hybrydowy (led - ir/biały) | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Obrót obrazu i odbicie lustrzane | |
| Detekcja ruchu | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Zasilanie: | 12 v dc / 1 a (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | ≤ 6.5 w @ 12 v dc |
| Obudowa: | Compact - tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 131 x 78 x 97 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.