Kamera bezprzewodowa wifi dahua c2k-p-0280b
kamera bezprzewodowa wifi dahua c2k-p-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: C2K-P-0280B
Kod kreskowy: 6939554932861
Opis
Kamera bezprzewodowa wifi dahua C2K-p-0280B
Pełnokolorowa kamera wifi 2mpx dahua C2K-p-0280B - najważniejsze cechy:
✅ Wysoka jakość obrazu w 2MPx: gwarantuje przejrzystość i szczegółowość, idealna do monitoringu twojego domu lub mieszkania.
✅ Zaawansowane funkcje ai: inteligentne rozpoznawanie i analiza obrazu, w tym wykrywanie ruchu, rozpoznawanie pojazdów i wykrywanie ludzi.
✅ Obsługa wi-fi: umożliwia zdalny dostęp i monitorowanie obrazu na żywo z dowolnego miejsca.
✅ Wbudowana dioda ir: gwarantuje wyraźne nagrania w nocy, z maksymalną odległością oświetlenia ir wynoszącą 30 m.
✅ Obsługa karty micro sd 256G: zapewnia dużą przestrzeń na zapis nagrań.
✅ Wbudowany mikrofon i głośnik: umożliwia dwukierunkową komunikację i rejestrowanie dźwięku.
✅ Produkt z oficjalnej, polskiej dystrybucji: przeznaczony na rynek europejski, co gwarantuje pełną zgodność z lokalnymi standardami i wsparcie techniczne.
Super bohater w twoim domu- kamera monitorująca ip wifi dahua C2K-p-0280B- specyfikacja i dane techniczne:
- Model: C2K-p-0280B
- Obsługa kart pamięci: tak, microsd do 256 gb (uwaga: brak w zestawie!)
- Przysłona: ƒ/2
- Rozdzielczość wideo: 2Mpx
- Wizja nocna: tak
- Łączność wi-fi: 2.4
- Temperatura pracy: od -10°c do 45°c
- Funkcje: powiadomienia na smartfona android / ios, tryb nocny, wykrywanie ruchu, wykrywanie ludzi
- Szyfrowana transmisja danych: tak
- Kolor obudowy: biały
- Wymiary: 64 mm × 100 mm × 34 mm
- Waga: 0,11 kg
- Aplikacja: dmss
- Zawartość opakowania kamery: akcesoria montażowe, instrukcja obsługi, kabel zasilający, urządzenie
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Specyfikacja |
| Matryca obrazu | 1/3" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2 mpx |
| Zasięg oświetlenia | Do 30 m (98,43 ft) (ir) |
| Liczba iluminatorów | 1 (ir led) |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 360°, tilt: -10° do 100° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F2.0 |
| Pole widzenia | 2.8 mm: h: 92°, v: 50°, d: 107° |
| 3.6 mm: h: 75°, v: 41°, d: 88° | |
| Inteligencja | Wykrywanie ludzi: tak |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko strumień pomocniczy) |
| Szybkość klatek wideo | Strumień główny: 2560 × 1440@(1-25/30 fps) |
| Strumień pomocniczy: 640 × 360@(1-25/30 fps) | |
| Bitrate wideo | H.264: 24 kbps–6144 kbps |
| H.265: 9 kbps–6144 kbps | |
| Dzień/noc | Auto(icr)/kolor/cz-b |
| Wdr | Tak |
| Wykrywanie ruchu | Wył./wł. (4 obszary, prostokątne) |
| Rotacja obrazu | 0°/180° |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Tak, wbudowany głośnik |
| Kompresja audio | Pcm; g.711a; g.711Mu |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11b/g/n/ax 2.412–2.472 ghz, 2.4 g |
| Parowanie wi-fi | Parowanie bluetooth |
| Pamięć | Karta micro sd (obsługa do 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dmss |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Alarm dźwięków nieprawidłowych | Tak |
| Certyfikaty | Ce |
| Zasilanie | 12 vdc/poe |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2,04 w (12 vdc); 4,7 w (poe) |
| Maksymalny: 2,89 w (12 vdc); 5,85 w (poe) | |
| Zakres temperatur pracy | –10 °c do +45 °c (+14 °f do +113 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Przycisk kamery | Przycisk resetowania |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary produktu | 64 mm × 100 mm × 34 mm (2.52" × 3.94" × 1.34") (dł × szer × wys) |
| Waga netto | 0.11 kg (0.24 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.