Kamera bezprzewodowa ip hikvision ds-2cfs04/4g(2.8mm)
kamera bezprzewodowa ip hikvision ds-2cfs04/4g(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CFS04/4G(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422161002
Opis
Kamera bezprzewodowa ip hikvision ds-2CFS04/4G(2.8mm)
Najważniejsze cechy:
- Kamera solarna 4G 4 mp z nagrywaniem 24/7
- Obsługa trybu aov – ciągłe nagrywanie 24/7
- panel solarny 8 w oraz akumulator 9000 mah
- obsługa transmisji danych 4G lte
- smart hybrid light – oświetlenie ir i światło białe o zasięgu do 30 m
- detekcja ruchu 2.0 – rozpoznawanie ludzi i pojazdów
- wbudowany mikrofon i głośnik – obsługa dwukierunkowego audio
- odporność na wodę i pył (IP66)
Zastosowanie
• działki rekreacyjne i rod – kontrola terenu poza sezonem
• place budowy – ochrona sprzętu i materiałów
• tereny w trakcie budowy domu
• pola, sady i gospodarstwa rolne
• parkingi tymczasowe i place składowe
• miejsca bez dostępu do prądu i internetu
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CFS04/4G(2.8mm) |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on) |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 180°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: poziomo 98.5°, pionowo 53.1°, po przekątnej 115.9° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 1.4 m do ∞ |
| Dori | |
| Dori | 2.8 mm: d: 63.4 m, o: 25.2 m, r: 12.7 m, i: 6.3 m |
| Oświetlacz | |
| Typ oświetlacza | Ir, światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Smart supplement light | Tak |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 12.5 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 hz: 15 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 8 mbps |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711ulaw |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Sieć | |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Isapi, sdk |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Klient | Hik-connect |
| Komunikacja mobilna | |
| Standard | Lte-tdd |
| Pasma | Eu: lte-fdd B1/3/5/7/8/20/28 |
| La: lte-fdd B2/3/4/5/7/8/28/66 | |
| Prędkość transmisji | Cat 1, uplink: 5.1 mbps, downlink: 10.3 mbps |
| Typ karty sim | Nano sim |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, balans bieli, nasycenie, ostrość |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Wdr | Cyfrowy wdr |
| Interfejs | |
| Pamięć | Slot microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Mikrofon | Tak, 1 wbudowany |
| Reset | Tak |
| Głośnik | Tak, 1 wbudowany |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd) |
| Powiązania | Powiadomienie centrum, nagrywanie, snapshot, alarm dźwiękowy, zapis na kartę |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 5 v, 2 a |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | Ø81.6 mm × 221.3 mm |
| Wymiary opakowania | 320 mm × 228 mm × 148 mm |
| Waga | Ok. 480 g |
| Waga z opakowaniem | Ok. 1540 g |
| Warunki pracy | 0°c do 50°c, wilgotność ≤95% |
| Funkcje ogólne | Odbicie lustrzane, logi |
| Warunki przechowywania | -20°c do 25°c, wilgotność ≤70% |
| Światło ostrzegawcze | Tak |
| Bateria | |
| Typ baterii | Litowa |
| Pojemność | 9000 mah (3.7 v) |
| Maks. Napięcie ładowania | 8.4 v |
| Napięcie baterii | 6 v do 8.4 v |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0°c do 45°c |
| Rozładowanie: -20°c do 55°c | |
| Żywotność | ≥80% po 800 cyklach |
| Certyfikaty | |
| Rf | Ce-red: en 301489-1, en 301489-17, en 300328, en 62311 |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, en 50121-4:2016+A1:2019 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1:2014+A11, ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/eu, weee: 2012/19/eu, reach |
| Ochrona | IP66: iec 60529-2013 |
| Zasilanie solarne | |
| Typ panelu | Monokrystaliczny |
| Moc | 8 w |
| Wymiary panelu | 263.8 × 171.7 × 18.5 mm |
| Waga panelu | 450 g |
| Temperatura pracy | -40°c do 85°c |
| Ochrona panelu | IP65 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.