Kamera bcs view bcs-v-tip58fsr8-ai2
kamera bcs view bcs-v-tip58fsr8-ai2, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP58FSR8-Ai2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP58FSR8-Ai2
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia acusense
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 120dB
- Ir 80m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP58FSR8-Ai2 |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 111° v: 59° d: 131° |
| Dori | Detect 89m / observe 35m / recognize 18m / identify 9m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.6, agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160) / 6M(3200×1800) / 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / vga(640×480) / 360P(640×360) |
| Strumień główny | 3840×2160@25fps 3200×1800@30fps 2688×1520@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 640×480@30fps 640×360@30fps |
| Strumień trzeci | 1920×1080@10fps 1280×720@10fps 640×480@10fps 640×360@10fps |
| Bitrate | 32Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir |
| Oświetlacz | 80m |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, arp |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø105×293mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.