Kamera bcs view bcs-v-tip58fcr6l6-ai2(2)
kamera bcs view bcs-v-tip58fcr6l6-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP58FCR6L6-Ai2(2)
Kod kreskowy: 5904890712713
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP58FCR6L6-Ai2(2)
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia acusense
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 130dB
- Ir 60m, whitelight 60m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP58FCR6L6-Ai2(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h) × 2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 105.1° / v: 54.8° / d: 128.2° |
| Dori | Detekcja: 89 m / obserwacja: 35 m / rozpoznanie: 17 m / identyfikacja: 8 m |
| Czułość | 0.0005 lux (F1.0, agc); 0 lux (b/w, ir) |
| S/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 130 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual 1/3 ~ 1/100000 s |
| Agc | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Tak |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane poziome/pionowe, obrót 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M, 6M, 4M, 2M, 720P, vga, 360P |
| Strumień główny | Do 3840×2160@25fps |
| Strumień drugi | Do 1280×720@30fps |
| Strumień trzeci | Do 1920×1080@10fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Oświetlacz | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 60 m |
| Zasięg whitelight | 60 m |
| Przechowywanie | Ftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager, aplikacje mobilne |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, srtp, sftp |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9.5 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 286.7 × 93.3 × 91.2 mm |
| Waga | 1 kg |
| Funkcje ai – ogólne | Inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznanie osoby/pojazdu, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – detekcja twarzy | Wykrywanie, śledzenie twarzy, zdjęcia twarzy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.