Kamera bcs view bcs-v-tip54fcr6l6-ai2(2)
kamera bcs view bcs-v-tip54fcr6l6-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP54FCR6L6-Ai2(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP54FCR6L6-Ai2(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Technologia acusense
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 130dB
- Ir 60m, whitelight 60m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja trechniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP54FCR6L6-Ai2(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4M (2688×1520), 2M (1920×1080), 720P (1280×720), vga (640×480), 360P (640×360) |
| Strumień główny | 2688×1520@30fps, 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps, 640×480@30fps, 640×360@30fps |
| Strumień trzeci | 1920×1080@10fps, 1280×720@10fps, 640×480@10fps, 640×360@10fps |
| Bitrate | 32Kbps~8Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + white light |
| Zasięg oświetlacza | 60 m |
| Przechowywanie | Ftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, srtp, sftp |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 286.7 × 93.3 × 91.2 mm |
| Waga | 1 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.