Kamera bcs view bcs-v-tip24fsr4l4-ai1(2)
kamera bcs view bcs-v-tip24fsr4l4-ai1(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP24FSR4L4-AI1(2)
Kod kreskowy: 5904890712621
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP24FSR4L4-AI1(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia acusense
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 120dB
- Ir 40m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP24FSR4L4-AI1(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx (2688×1520) |
| Przetwornik | 1/2.9" cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Obiektyw | Stały, 2.8 mm, F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 104° / v: 57° / d: 122° |
| Dori | D: 63 m / o: 25 m / r: 12 m / i: 6 m |
| Czułość | 0.005 lux (F1.6, agc), 0 lux (b/w, ir) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane (mirror) |
| Region of interest (roi) | Tak |
| Strumienie wideo | 3 |
| Rozdzielczości strumieni | 4M / 2M / 720p / vga / 360p |
| Strumień główny | Do 2688×1520 @30fps |
| Strumień drugi | Do 1280×720 @30fps |
| Strumień trzeci | Do 1920×1080 @10fps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Bitrate | 32 kbps – 8 mbps |
| Tryb dzień/noc | Icr |
| Oświetlacz ir / whitelight | Ir led + whitelight, zasięg do 40 m |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Zapis | Ftp, nas (nfs) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 8 stref |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g) |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, http, https, ftp, dhcp, dns, rtsp, ntp, upnp, IPv6 i inne |
| Bezpieczeństwo | Https, tls, filtrowanie ip, autoryzacja mac, certyfikaty ca |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Maks. 7.5 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zakres temperatur pracy | -30°c ~ +60°c, wilgotność do 95% rh |
| Wymiary | Ø74.4 × 176.3 mm |
| Waga | 0.51 kg |
| Funkcje ai – analiza obrazu | Rozpoznawanie osób i pojazdów, redukcja fałszywych alarmów |
| Funkcje ai – ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wtargnięcie w obszar |
| Obsługa | Web, bcs manager (windows/linux/macos), aplikacja mobilna (ios/android) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.