Kamera bcs view bcs-v-tip24fsr4-ai2(2)
kamera bcs view bcs-v-tip24fsr4-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP24FSR4-Ai2(2)
Kod kreskowy: 5904890712638
Opis
Kamera bcs view bcs-v-TIP24FSR4-Ai2(2)
Najważniejsze cechy:
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia acusense
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 120dB
- Ir 40m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP24FSR4-Ai2(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h) × 1520(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 100° / v: 55° / d: 120° |
| Dori | Detect: 63 m / observe: 25 m / recognize: 12 m / identify: 6 m |
| Czułość | 0.001 lux (F1.0, agc), 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane (poziomo/pionowo), obrót 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 4M (2688×1520), 2M (1920×1080), 720P (1280×720), vga (640×480), 360P (640×360) |
| Strumień główny | 2688×1520@30fps, 1920×1080@30fps, 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps, 640×480@30fps, 640×360@30fps |
| Strumień trzeci | 1920×1080@10fps, 1280×720@10fps, 640×480@10fps, 640×360@10fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 8 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr |
| Oświetlacz | Ir led, zasięg 40 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711ulaw / g.711alaw / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / MP3 / aac |
| Przechowywanie | Ftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), aplikacje mobilne (ios/android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, arp |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | Ø74.4 × 179.2 mm |
| Waga | 0.52 kg |
| Ai – funkcje wbudowane | Inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoby/pojazdu mechanicznego, redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, wykonywanie zdjęć twarzy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.