Kamera bcs view bcs-v-eip14fwr3
kamera bcs view bcs-v-eip14fwr3, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-EIP14FWR3
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs view bcs-v-EIP14FWR3
Najważniejsze cechy
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Obiektyw stały 2.8mm
- Wdr 120dB
- Ir 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-EIP14FWR3 |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 98° v: 53.1° d: 114.7° |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F2.0, agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / vga(640×480) / 360P(640×360) |
| Strumień główny | 2560×1440@20fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 640×480@30fps 640×360@30fps |
| Bitrate | 32Kbps~8Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir |
| Oświetlacz | 30m |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, qos, IPv6, udp, bonjour, 802.1x |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø110×85.3mm |
| Waga | 0.32 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.