Kamera bcs universal bcs-ta55vsr5-g
kamera bcs universal bcs-ta55vsr5-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-TA55VSR5-G
Kod kreskowy: 5904890708075
Opis
Kamera bcs universal bcs-TA55VSR5-g
Najważniejsze cechy
Kamera 4-systemowa tubowa 5Mpx, przetwornik 1/2.7" cmos z obiektywem motozoom 2.8~12mm.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-TA55VSR5-g |
| Linia produktowa | Bcs universal |
| Typ kamery | Tuba |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos starvis |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2592(h)×1944(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Auto/manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Kąt widzenia | H: 36°~124° |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F1.2,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Rozdzielczości | Ahd/tvi 5M(2592×1944)@20fps ahd/tvi/cvi 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 10W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Warunki pracy | - 20°~+60° max 95% rh |
| Wymiary | Ø270×82×93mm |
| Waga | 1 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.