Kamera bcs universal bcs-ta45vr5-g
kamera bcs universal bcs-ta45vr5-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-TA45VR5-G
Kod kreskowy: 5904890708051
Opis
Kamera bcs universal bcs-TA45VR5-g
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-TA45VR5-g |
| Linia produktowa | Bcs universal |
| Typ kamery | Tuba |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.5'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2704(h)×1950(v) |
| Obiektyw | Zmiennoogniskowy |
| Ogniskowa | 3.3~12 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 3× |
| Kąt widzenia | H: 38°~120° |
| Czułość kamery | 0.05Lux(F1.2,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Rozdzielczości | Ahd/tvi 5M(2704×1950)@20fps ahd/tvi/cvi 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 50m |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 8W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Warunki pracy | - 20°~+60° max 95% rh |
| Wymiary | Ø274×78mm |
| Waga | 0.75 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.