Kamera bcs universal bcs-ea45vsr6-g(2)
kamera bcs universal bcs-ea45vsr6-g(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-EA45VSR6-G(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs universal bcs-EA45VSR6-g(2)
Najważniejsze cechy:
- Kamera kopułowa analoghd 5Mpx
- Hdcvi/ahd/tvi/cvbs
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- Obiektyw motozoom 2.7~12mm
- Ir 60m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-EA45VSR6-g(2) |
| Linia produktowa | Bcs universal |
| Typ kamery | Kopuła |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~12 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Kąt widzenia | H: 34°~107° v: 19°~55°d: 39°~130° |
| Dori | Detect 69~192m / observe 28~77m / recognize 14~38m / identify 7~19m |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F1.6,30IRE) 0Lux(ir) |
| Stosunek s/n | 65dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual 1/25(30)s~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Rozdzielczości | Cvi: 5M(2880×1620)@25fps 4M(2560×1440)@25/30fps 1080P(1920×1080)@25/30fps ahd: 4M(2560×1440)@25/30fps tvi: 4M(2560×1440)@25/30fps cvbs: 960H(960× 576/960×480) |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 60m |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Maski prywatności | 8 |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 6.6W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | - 30°~+60° max 95% rh |
| Wymiary | Ø122×104.8mm |
| Waga | 0.58 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.