Kamera bcs universal bcs-ea18fwr3-g(2)
kamera bcs universal bcs-ea18fwr3-g(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-EA18FWR3-G(2)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs universal bcs-EA18FWR3-g(2)
Najważniejsze cechy:
- Kamera kopułowa analoghd 8Mpx
- Hdcvi/ahd/tvi/cvbs
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Ir 30m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-EA18FWR3-g(2) |
| Linia produktowa | Bcs universal |
| Typ kamery | Kopuła |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 106° v: 56° d: 125° |
| Dori | Detect 88m / observe 35m / recognize 18m / identify 9m |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F2.0) 0.001Lux(b/w,F2.0,30IRE) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 65dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/25(30)s~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Rozdzielczości | Cvi: 8M(3840×2160)@15fps 5M(2880×1620)@25fps; 4M(2560×1440)@25fps/30fps; 2M(1920×1080)@25/30fps ahd/tvi: 8M(3840×2160)@15fps cvbs: 960H(960×576/960×480) |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Maski prywatności | 8 |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 5W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | - 40°~+60° max 95% rh |
| Wymiary | Ø93×85.8mm |
| Waga | 0.5 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.