Kamera bcs universal bcs-ea15fr3(h2)
kamera bcs universal bcs-ea15fr3(h2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-EA15FR3(H2)
Kod kreskowy: 5904890707887
Opis
Kamera bcs universal bcs-EA15FR3(H2)
Najważniejsze cechy
- Kamera kopułowa analoghd 5Mpx
- Hdcvi/ahd/tvi/cvbs
- Przetwornik 1/2.5" ps cmos
- Obiektyw stały 3.6mm
- Ir 30m
- Obudowa IP66
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-EA15FR3(H2) |
| Linia produktowa | Bcs universal |
| Typ kamery | Kopuła |
| Standard transmisji | Hd-cvi / ahd / hd-tvi / analog cvbs |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.5'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2704(h)×1950(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 100° |
| Czułość kamery | 0.05Lux(F1.2,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Rozdzielczości | Ahd/tvi 5M(2704×1950)@20fps ahd/tvi/cvi 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 30m |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu osd kamery przez rejestrator typu bcs-xvr |
| Rodzaj zasilania | 12V dc |
| Pobór mocy | Max 5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Warunki pracy | - 20°~+60° max 95% rh |
| Wymiary | Ø80×94mm |
| Waga | 0.3 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.