Kamera bcs point bcs-p-tip55fsr8-ai2-g
kamera bcs point bcs-p-tip55fsr8-ai2-g, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP55FSR8-Ai2-G
Kod kreskowy:
Opis
Kamera bcs point bcs-p-TIP55FSR8-Ai2-g
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7" ps cmos
- Technologia skylight
- Zgodność z ndaa
- Obiektyw stały 4mm
- WDR120dB
- Ir 80m
- Alarm 1/1, mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Przeznaczenie
Kamera bcs-p-TIP55FSR8-Ai2 została stworzona do zaawansowanego monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, zapewniając wysoką jakość obrazu oraz szeroki zakres funkcji analizy wideo. Doskonale sprawdza się w nadzorze obiektów komercyjnych, przemysłowych, parkingów oraz terenów publicznych, gdzie kluczowe jest wykrywanie i rozpoznawanie osób oraz pojazdów z minimalizacją fałszywych alarmów dzięki wbudowanym algorytmom ai. Solidna konstrukcja i zaawansowane zabezpieczenia gwarantują niezawodność nawet w trudnych warunkach środowiskowych.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP55FSR8-Ai2-g |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h)×1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 91.2°, v: 47.9° d: 95.9° |
| Dori | Detect 90m / observe 36m / recognize 18m / identify 9m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.6,agc) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@30fps 2560×1440@30fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Strumień trzeci | 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Oświetlacz | 80m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls, ssh |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 206×74×74mm |
| Waga | 0.51kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
| Ai - liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.