Kamera bcs point bcs-p-tip28fsr4l4-ai2(2)
kamera bcs point bcs-p-tip28fsr4l4-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP28FSR4L4-Ai2(2)
Kod kreskowy: 5904890714526
Opis
Kamera bcs point bcs-p-TIP28FSR4L4-Ai2(2)
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP28FSR4L4-Ai2(2) |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 106.5° v: 57.9° d: 132° |
| Dori | Detect 87m / observe 35m / recognize 17m / identify 9m |
| Czułość kamery | 0.001Lux(F1.0,agc), 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 130dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M / 5M / 4M / 2M / 720P / D1 / 640×360 / 2CIF / cif |
| Strumień główny | Do 3840×2160@30fps |
| Strumień drugi | Do 1920×1080@30fps |
| Strumień trzeci | Do 720×576@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir / whitelight | 40m / 40m |
| Nightcolor | Tak |
| Mikrofon / głośnik | Tak / tak |
| Funkcja adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście/wyjście audio | 45658 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Wejście/wyjście alarmowe | 45658 |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager, mobile app |
| Detekcja ruchu / maski prywatności | 45751 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, tcp/ip, http(s), rtsp, snmp, itp. |
| Bezpieczeństwo | Hasła, https, tls 1.2, itp. |
| Zasilanie | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 10W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary / waga | 269×96×82mm / 0.97kg |
| Ai - funkcje | Inteligentna analiza obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie / przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Osoba / pojazd – redukcja fałszywych alarmów |
| Ai - liczenie osób | Przekroczenie linii, wejścia/wyjścia |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.