Kamera bcs point bcs-p-tip15fsr5-ai
kamera bcs point bcs-p-tip15fsr5-ai, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP15FSR5-Ai
Kod kreskowy: 5904890716209
Opis
Kamera bcs point bcs-p-TIP15FSR5-ai
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP15FSR5-ai |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Nagrywanie w chmurze bcs | Tak |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2880(h) × 1620(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110° / v: 58.7° / d: 130° |
| Dori | Detect 63 m / observe 25 m / recognize 13 m / identify 6 m |
| Czułość kamery | 0.003 lux (F1.6, agc) / 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia (agc) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 640×360 / 2CIF(704×288) / cif(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@25fps / 2560×1440@25fps / 2304×1296@30fps / 1920×1080@30fps |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps / 720×576@30fps / 640×360@30fps / 704×288@30fps / 352×288@30fps |
| Bitrate | 128 kbps ~ 6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 50 m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, qos, ssl/tls, 802.1x, snmp |
| Bezpieczeństwo | Password protection, strong password, https encryption, export operation logs, basic/digest authentication rtsp, digest auth http, tls 1.2, wsse, digest auth onvif |
| Rodzaj zasilania | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max. 5.6 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4 kv |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 190 × 73 × 71 mm |
| Waga | 0.45 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai - funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie człowieka (redukcja fałszywych alarmów) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.